Reklamní hadříky s obšitým lemem

Naší zakázkovou výrobu využila již poněkolikáté i pardubická reklamní agentura Barth. Ta pro svého klienta nechala vyrobit netradiční obdélníkové reklamní čistící hadříky s obšitým lemem za použití materiálu Polar Fleece s gramáží 200g/m2. Vzhledem k tomu, že se jedná o opakovanou výrobu, je to pro nás ta nejlepší zpětná vazba. Konečný zákazník je spokojen. Na se trhu pohybujeme již několik let, a tak nám léta praxe přinesla mnoho zkušeností a troufáme si říct, že na výrobu reklamních hadříků jsme už prostě profíci. Hadříky s vysokou gramáží a obšitým lemem jsou pro nás snadným úkolem. Tuto skutečnost si ověřujeme i tím, že se na nás zákazníci s důvěrou znovu obrací.

Reklamní hadříky s obšitým lemem na zakázku
reklamní hadříky z materiálu Polar Fleece s gramáží 200g/m2

Chcete pro svou firmu něco originálnějšího než reklamní hadříky s obšitým lemem? Zkuste naše tipy a nápady na další produkty z mikrovlákna. Nabídka je skutečně široká. 

A pokud hledáte zcela jiný produkt, neváhejte projít nabídku naší zakázkové výroby předmětů. Zabýváme se výrobou unikátních předmětů na zakázku dle zadání klienta. Nabídku nejčastěji vyráběných produktů naleznete na našich specializovaných stránkách.

Sdílet