Reklamní předměty z mikrovlákna na zakázku

Mikrovlákno je velmi oblíbený materiál, který díky svým skvělým vlastnostem nabízí celou řadu využití. Pokud jste si vybrali jako dárek pro své zákazníky reklamní předměty z mikrovlákna na zakázku, avšak zároveň stále tápete, jakým způsobem své zákazníky oslovit, připravili jsme pro Vás několik tipů jak přivést reklamní sdělení s potřebnou efektivitou k cíli. To znamená zaujmout zákazníka a zároveň docílit zapamatování Vašeho sdělení, loga, produktu. Níže Vám představíme pár nápadů, jak přivést reklamní sdělení pomocí předmětů z mikrovlákna k Vašim zákazníkům. Předměty z mikrovlákna jsou ideální nástroj pro dlouhodobé budování značky. 

Tipy na reklamní předměty z mikrovlákna na zakázku

1. Reklamní předměty přívěsek pytlíček s hadříkem z mikrovlákna na zakázku

Praktické reklamní předměty patří mezi ty nejefektivnější. Proto jste-li například dodavatel, výrobce, prodeje foto techniky, pak přívěsek v podobě pytlíček s uvnitř skrytým hadříkem z mikrovlákna na čistění citlivé optiky. Pytlíček samotný může být také vyroben z mikrovlákna, ale lze zvolit například voděodolné materiály, které budou chránit hadřík před okolními vlivy. Pytlíček pak lze opatřit karabinkou s jejíž pomocí můžete pytlíček připnout na brašnu s fotoaparátem, batoh či kabelku a pak bude čistící hadřík s Vaším logem vždy při ruce zákazníka.

Čištění optiky fotoaparátů je citlivá záležitost. Na čočky objektivu se nejvíce doporučuje právě hadřík z mikrovlákna na optiku. Optika by se jednoznačně neměla čistit například bavlněnou tkaninou nebo papírovým kapesníkem, jelikož tyto materiály po sobě zanechávají velmi jemná vlákénka a šmouhy, které by mohly rozostřit výsledné fotografie. Také používání nevhodných materiálů k čistění optiky může vést ke škrábancům a poškození čoček.

2. Reklamní předměty obaly z mikrovlákna na sluneční, lyžařské brýle

Tento druh zpracování mikrovlákna na reklamní předměty patří mezi poměrně oblíbenou formu. Obaly z mikrovlákna na sluneční či lyžařské brýle, které zároveň mohou obsahovat malý hadřík z mikrovlákna na čištění. Ale i pouzdro samotné brýle uvnitř nejen chrání ale i čistí. Obal na brýle může být vyroben v různých velikostech, barvách a například s vlhku odolnou úpravou. Dále může být obal opatřen dalším příslušenstvím jako karabinky, očka, poutka. A díky tomu si můžete nechat vyrobit obal z mikrovlákna přesně podle Vašich představ na míru pro své zákazníky. Logo Vaší společnosti bude třešničkou na dortu.

3. Reklamní golfový ručník z mikrovlákna na zakázku

reklamní předměty z mikrovlákna golfový ručník

Pro dobře mířenou ránu v golfu jsou důležité čisté a připravené hole. Mikrovlákno má vynikající čistící vlastnosti a odstraňuje i zaschlé nečistoty. Proto chcete-li svým zákazníkům, členům golfového klubu věnovat praktický dárek, který ocení, zkuste reklamní golfový ručník z mikrovlákna. Pokud ho opatříte vlastním potiskem, logo Vaší firmy nebo jiné reklamní sdělení bude na očích nejen Vašich zákazníků ale i jejich okolí. Zkuste se proto propagovat pomocí praktického, efektivního a navíc skvěle vypadajícího reklamního předmětu.

4. Reklamní předměty čistící úklidové utěrky z mikrovlákna

Čistící úklidové utěrky z mikrovlákna najdeme v každé domácnosti. Jejich využití je skutečně široké od čištění povrchů, leštění skel a zrcadel, stírání prachu až po vytírání. Proč toho nevyužít a nevplížit se s logem firmy, reklamním sdělením do domácností a to přímo na úklidových utěrkách. Jsou-li Vaším oborem například úklidové služby, správa budov a podobně, budou reklamní čisticí utěrky z mikrovlákna s vlastním potiskem tím nejlepším vyjádřením toho, jak Vám záleží na čistotě a pořádku.

5. Předměty z mikrovlákna reklamní rukavice na zakázku

Předměty z mikrovlákna reklamní rukavice

Jsou-li Vaším oborem klenoty, šperky, drahé kovy, šperkařství, hodinářství a podobné, není lepší sebe prezentací než rukavice z mikro či nano vlákna s vlastním potiskem. Při manipulaci s drahokamy a šperky jsou rukavice z mikrovlákna přinejmenším nutností, aby nedocházelo k nežádoucímu znečištění povrchu prodejních artiklů. Pomocí rukavic lze snadno šperky očistit, poté co si je zákazník prohlédne a vrátí. Další možností jsou podložky na šperky, hodinky a drahokamy na prodejní pulty s potiskem loga nebo jiným reklamní sdělením například nabídkou gravírování na zakázku. Není nic jednoduššího než umístění vlastního potisku na tyto podložky z mikrovlákna a umocnit tak svou propagaci či nevtíravě nabídnout služby zákazníkům.

6. Předměty z mikrovlákna reklamní hadříky na čištění LCD

reklamní čistící hadříky na LCD s potiskem

Reklamní hadříky z mikrovlákna na čištění LCD monitorů, televizí bývají většinou větších rozměrů než klasické hadříky na čištění brýlí či optiky. Proto je lze na zakázku opatřit mnoha sděleními a informacemi, například návodem na použití, adresou Vaší firmy, kontaktními informacemi a podobně. Reklamní hadříky na čištění LCD jsou ideálním příbalovým reklamních dárkem. Ve větších objemech je totiž tento předmět poměrně levný a přitom jeho vnímaná hodnota je poměrně vysoká. Pokud tedy chcete oslovit uživatele notebooků, LCD televizí a dalších podobných produktů a dát najevo, jak Vám záleží na čistém a kvalitním obrazu, jsou hadříky na čištění LCD s Vaším reklamním sdělením perfektním způsobem jak oslovit své zákazníky. Hadřík na čistění LCD obrazovky, může uživatelům notebooků sloužit zároveň jako chránič klávesnice.

7. Reklamní čistítka z mikrovlákna na displey, monitor s přilnavou lepící plochou

Reklamní čistítka z mikrovlákna na displey, monitor s přilnavou lepící plochou

Tato reklamní čistítka jsou na přední straně z mikrovlákna a na zadní straně jsou opatřena přilnavou lepící plochou. Přilnavá plocha umožňuje přilepit čistítko na zadní stranu přístroje. Tato čistítka lze vytvořit v zakázkovém tvaru a také s potiskem dle požadavku zákazníka. Můžete tak svým zákazníkům věnovat čístítko ve tvaru Vašeho loga a s reklamním sdělením. Zároveň tak dostanou praktické čistítko, které budou mít na zadní straně přístroje stále při ruce a jen ztěží ho ztratí a lepící ozdobu na přístroj s reklamním sdělením, logem Vaší firmy, kontaktem.

8. Reklamní předměty z nano vlákna na zakázku

reklamní předměty z nanovlákna na zakázku

Veškeré reklamní předměty z mikrovlákna lze vyrobit také z nanovlákna. Posuňte svou reklamu o kategorii výš. Nano vlákna jsou nyní ve středu pozornosti. Především díky využití nanotextílií k výrobě ústních roušek. Použijte tuto mediální vlnu a darujte svým zákazníkům předměty z nanovlákna, které mají vysokou vnímanou hodnotu ale zároveň jejich výroba není příliš nákladná. Nanovlákna lze generovat z různých polymerů, a proto mají různé fyzikální vlastnosti a široký aplikační potenciál. Všechna polymerní nanovlákna jsou jedinečná svým velkým poměrem plochy k objemu, vysokou pórovitostí, znatelnou mechanickou pevností a flexibilitou funkcionalizace ve srovnání s jejich protějškem – mikrovláknem.


Reklamní předměty z mikrovlákna na zakázku jsou ekologické

reklamní předměty na zakázku z mikrovlákna jsou ekologické

Chcete se propagovat jako eco-friendly firma? Propagace pomocí předmětů, které jsou šetrné k životnímu prostředí patří mezi nejúčinnější. Společnost ve vyspělých zemích celého světa totiž řadí ekologii mezi prioritní záležitost. Předměty z mikro či nano tkaniny díky svým jemným a těsně utkaným vláknům, mají jedinečné čistící a leštící účinky bez použití jakýchkoliv chemických prostředků. A proto používání hadříků z mikrovlákna k čistění, snižuje množství chemických látek v odpadech a posléze i v přírodě. I odbourávání chemických látek z odpadů nepřímo zatěžuje životní prostředí. Dalším možným efektem může být snížení poptávky po chemických čistících prostředcích a pak platí známé: „nízká poptávka snižuje nabídku“ resp. výrobu.

Reklamní čistící hadříky zaručeně efektivně očistí a vyleští ty nejjemnější povrchy bez poškození či poškrábání a bez použití chemických čističů.

Reklamní předměty z mikrovlákna na zakázku shrnutí na závěr

Pokud chcete logo Vaší firmy dostat do povědomí společnosti a navíc s pozitivním efektem, je ideální ho umístit na praktické předměty denní potřeby. Lidé používají hadříky z mikrovlákna k čištění v podstatě většiny povrchů. Pokud tedy umístíte logo na hadříky k čištění brýlí, displejů, obrazovek a podobně, účinnost Vaší propagace může být poměrně vysoká.

Pokud chcete logo Vaší firmy dostat do povědomí společnosti a navíc s pozitivním efektem, je ideální ho umístit na praktické předměty denní potřeby. Lidé používají hadříky z mikrovlákna k čištění v podstatě většiny povrchů. Pokud tedy umístíte logo na hadříky k čištění brýlí, displejů, obrazovek a podobně, účinnost Vaší propagace může být poměrně vysoká. Reklamní předměty z mikrovlákna se skvěle hodí na jakoukoliv reklamní kampaň. Stačí stanovit rozpočet a vybrat zakázkovou modifikaci.

Pokud hledáte reklamní předmět, který budou mít lidé pořád na očích a zároveň má vysokou životnost, pak je pro Vás hadřík to pravé ořechové. Předběhněte konkurenci a nechte si vyrobit reklmní hadřík přesně na míru Vaší kampani.

Zaujaly Vás reklamní předměty z mikrovlákna na zakázku a chcete si nechat vyrobit vlastní na míru k propagaci své firmy, značky? 
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace