Zakázková výroba utěrek z mikrovlákna

Ač se může zdát, že zakázková výroba utěrek z mikrovlákna je snadný a rychlý proces opak je pravdou. Výrobní proces utěrek z mikrovlákna se skládá z několika jednotlivých kroků, které není radno uspěchat. Výsledkem jsou pak utěrky z mikrovlákna vysoké kvality a životnosti. Od výběru kvalitních surovin pro výrobu mikrovlákna a jeho zpracování po následnou personifikaci je nutné dodržovat zajeté procesy s využitím moderní technologie. Proto zvolit pro zakázkou výrobu utěrek léty a zkušenostmi osvědčeného výrobce je tou správnou volbou. Utěrky z mikrovlákna mají obrovský potenciál pro Vaši reklamu a je proto potřeba jejich zakázkovou výrobu nepodcenit. Jakou dlouholetý specialista na výrobu utěrek z mikrovlákna klademe důraz na inovaci se zaměřením na kvalitu, přiměřené dodací lhůty a výhodné ceny. Nabízíme kvalitu a profesionální servis.

Zakázková výroba utěrek z mikrovlákna a jejich výrobní proces

Příprava surovin pro zakázkovou výrobu hadříků

Zpracováním základních surovin získáváme přízi potřebnou pro zakázkovou výrobu utěrek z mikrovlákna. Používáme speciální technologie úpravy příze, které zajišťují, že tkaní mikrovlákna je snazší a rychlejší. Často se při tomto kroku výroby používají bělidla(v případě, že budou utěrky z mikrovlákna barvit) nebo rozjasňovače. Po samotném tkaní může být materiál obarven na požadovaný odstín.

Zakázková výroba a sušení utěrek z mikrovlákna

V případě, že zákazník požaduje konkrétní Pantone barvu utěrek, je nutné do celého procesu zakázkové výroby vložit ještě další proces. Tím je příprava materiálu – mikrovlákna v té správné barvě. Proces probíhá namícháním požadovaného odstínu, obarvením materiálu a následného sušení. Přesná zakázková barva dle požadavků zákazníka tak může výrobu prodloužit o několik dní.

Výroba utěrek střih a lemování

zakázková výroba utěrek s lemem

Zakázková výroba utěrek z mikrovlákna umožňuje naprostou personifikaci, a proto si můžete jako zákazník zvolit standardní i nestandardní velikosti, tvary (klasický čtverec, obdélník ale je možné například trojúhelník) a zakončení utěrek. Výroba probíhá automaticky, strojově a za využití nejmodernějších technologií. To vše společně s nepřetržitou kontrolou kvality zaručuje perfektní výsledek s nevyšší přesností.

Zakázková výroba utěrek z mikrovlákna s potiskem

zakázkový potisk utěrek z mikrovlákna
příprava potisku pro zakázkovou výrobu utěrek z mikrovlákna

Potisk utěrek z mikrovlákna zpravidla probíhá pomoci termotisku. Tento druh tisku se využívá především na plnobarevné grafiky, což zaručuje perfektní výsledek. Termotisk je technologie tisku, při které se grafika tiskne na speciální papír, jenž přenese barvu působením tepla. Příprava pro potisk utěrek je proto důležitá a je třeba jí věnovat maximální pozornost. Na ilustračních obrázcích můžete vidět přípravu pro plnobarevný potisk hadříku a k termopotisku.

výroba utěrek z mikrovlákna v zakázkové barvě
zakázková výroba utěrek z mikrovlákna s brandingem

K zajištění perfektního výsledku potisku je potřeba utěrky pečlivě rozmístit do plochy. Takto připravené jsou poté strojově protaženy termotiskárnou. Výsledkem jsou pak jedinečné, barevné utěrky z mikrovlákna s potiskem.

Zakázková výroba utěrek z mikrovlákna pomocí sítotisku

zakázková výroba z mikrovlákna s termopotiskem
zakázková výroba utěrek z mikrovlákna s potiskem
zakázková výroba hadříků z mikrovlákna


Pro potisk jednoduchou grafikou se při zakázkové výrobě utěrek z mikrovlákna využívá především sítotisku. Připravené polotovary z mikrovlákna se pečlivě rozmístí na plochu a poté se pomocí sítotisku opatří zadanou grafikou. Výsledkem jsou pak jedinečné potisky například i v metalických odstínech.

Výroba utěrek a jejich skládání a přebal

zakázková výroba utěrek příprava a přebal

Zakázková výroba utěrek z mikrovlákna umožňuje volitelné skládání utěrek a jejich následný přebal. Skládání utěrek probíhá automatizovaně pomocí stroje. Zakázková výroba může utěrky z mikrovlákna balit jednotlivě do OPP, PVC sáčků či pouzder. Následné přebaly je možné opatřit etiketami či jinými informačními štítky. Vše záleží na požádavcích zákazníka. Pokud není dohodnuto jinak, jsou utěrky z mikrovlákna baleny rozložené do OPP sáčků po několika desítkách kusů. Po zkompletování jsou utěrky z mikrovlákna přemístěny do skladu, kde už čekají na pokyny pro odeslání.

Zakázková výroba utěrek z mikrovlákna jejich příprava k expedici a kontrola kvality

zakázková výroba utěrek s kontrolou kvality

Ve většině zakázek dochází ke dvojí kontrole kvality vyrobených utěrek z mikrovlákna. 90% zakázek je nejprve doručováno do naší čínské kanceláře, kde prochází první kontrolou po zakázkové výrobě. Pokud je vše v pořádku, utěrky putují (většinou letecky) do naší kanceláře v České republice, kde dojde k další kontrole. Především zda nedošlo k poškození zásilky v průběhu přepravy. Další možností je doručení, především z důvodu zkrácení dodací lhůty, přímo od výrobce na místo určení. Veškeré zásilky jsou přepravovány z pevných kartonových krabicích a omotány lepenkou, aby nedošlo k poškození či navlhnutí.

Jako profesionální a dlouholetý výrobce utěrek z mikrovlákna nabízíme výrobky vysoké kvalita za přiměřené ceny. Pokud je Vaším určujícím aspektem nízká cena, nemáme problém se tomu přizpůsobit a navrhnout možnosti, kde lze při zakázkové výrobě utěrek z mikrovlákna ušetřit, aniž by byla ohrožena kvalita finálního výrobku. Spokojenost našich klientů je pro nás prvořadá.

Zaujala Vás zakázková výroba reklamních utěrek z mikrovlákna a chcete si nechat vyrobit vlastní a s potiskem dle Vašeho přání? 
Pokud máte jasno a chcete objednat výrobu utěrek z mikrovlákna, můžete využít náš e-shop a objednat rychle bez kalkulace. Pro zakázkovou výrobu nás též samozřejmě neváhejte kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář.
Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace