Všeobecné podmínky výroby z mikrovlákna

Níže naleznete důležité informace a všeobecné podmínky zakázkové výroby hadříků z mikrovlákna jako minimální objednávka, forma grafických podkladů, dodací lhůta, platební podmínky a další, které by Vás mohly zajímat.

Všeobecné podmínky výroby hadříků z mikrovlákna

Minimální objednávka
již od 100ks
Minimální cena zakázky je 5000,- Kč

Všeobecné podmínky zakázkové výroby

Grafické podklady
standardní výroba reklamních předmětů formát PDF v křivkách, a popř. i ve formátu .jpg s vydefinovanými barvami v Pantone kódech. Najít svou Pantone® barvu

Grafické podklady pro výrobu přijímáme elektronicky a to e-mailem. Pokud nebylo dohodnuto jinak, grafické služby nejsou součástí cenové nabídky.
V případě, že nemáte možnost dodat ani jednoduché grafické podklady v PDF formátu v křivkách jako nápisy, číslice, jednoduché obrázky (ne loga), nabízíme možnost zpracování jednoduché grafiky za jednorázový poplatek 1000,-Kč / ks. 

Dodací lhůta
zakázková výroba – běžná dodací lhůta je 19 dní
Dodací lhůta, pokud nebylo dohodnuto jinak, začíná běžet dnem závazné objednávky, připsáním zálohy 50% z celkové ceny zakázky na náš účet, dodáním a schválením grafických podkladů pro výrobu. Neneseme odpovědnost za změnu dodací lhůty způsobenou třetí stanou.

Tolerance grafické / technické specifikace
U reklamních předmětů, pokud není výslovně ujednáno a dle technické dokumentace potvrzeno jinak, jsou tyto základní technické tolerance. Zákazníci bez technické dokumentace budou požádáni o schválení následující tolerance k zadané technické specifikaci produktu u parametrů:

ParametrTolerance
velikost prouduktu10%
velikost potisku10%
pozice / umístění potisku10%
barva produktu10%
barva potisku10%
materiál produktu10%
technologie potisku10%

Doprava finálních produktů k zákazníkovy
Finální produkty zakázkové výroby odesíláme zpravidla do 1-3 dnů po jejich obdržení z výroby.

zásilky do 8kg nebo součtu stran 120 cm odesíláme prostřednictvím dopravce Zásilkovna (Packeta.com) a to buď na adresu nebo na výdejní místo

zásilky nad 8kg odesíláme prostřednictvím dopravce DPD

Doprava do Vaší kanceláře není zahrnuta v ceně zakázkové výroby.
Pro kalkulaci ceny dopravy vycházíme z platných ceníků našich smluvních přepravců a obsahuje také obalový materiál.

Přepravní podmínky zakázkové výroby

Ceny a cenové nabídky
– veškeré ceny uvedené na našich stránkách neobsahují DPH
ceny a cenové nabídky neposkytujeme telefonicky
– pro konkrétní cenu za zakázkovou výrobu nás vždy prosím kontaktujte e-mailemsales@giftsservice.com nebo využijte náš kontaktní formulář.
Děkujeme:-)

Platební podmínky
Pokud nebylo dohodnuto jinak, je zákazníkům po potvrzení objednávky vystavena zálohová faktura na 50% z celkové ceny zakázky. Zaplacení této zálohy je nutné pro zahájení výroby. Doúčtování bude provedeno při doručení kompletní zakázky. Platby přijímáme bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem. Po domluvě je možné doúčtování 50% ceny zakázky na dobírku společně s dodávkou zboží.

Platební podmínky zakázkové výroby z mikrovlákna

Storno podmínky
V případě zrušení potvrzené objednávky, objednávající souhlasí se zaplacením storno poplatku ve výši vynaložených nákladů spojených s přípravou zakázkové výroby. 

Loga a značky
Poptávající / objednávající prohlašuje, že vlastní práva k výrobě, logům či značce poptávaného / objednávaného zboží. 

Loga a značky na našich stránkách
Všechny loga a značky nesoucí ochranné známky, které jsou zobrazeny na obrázcích uvedených na našich stránkách hadrik.cz mají pouze referenční nebo ilustrační účel.  Loga, značky či jiné ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků a naše firma není oprávněna prodávat nebo vyrábět zboží nesoucí takové ochranné známky.


Potřebujete další informace k výrobě z mikrovlákna?

Potřebujete další informace k zakázkové výrobě hadříků z mikrovlákna nebo jste se nedočetli co Vás zajímá? Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo přes poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service.


Na zakázku jsme vyrobili produkty například pro tyto firmy či organizace