Hadříky s potiskem na čištění šperků

Hadříky s potiskem na čištění šperků si na zakázku nechala vyrobit česká rodinná firma s dlouholetou tradicí, který se zabývá výrobou překrásných šperků. Rodinný podnik Soluna zvolil malý praktický čistící hadřík v atraktivních barvách. Jejich zákazníci tak díky těmto hadříků budou snadno udržovat čisté a lesklé nádherné šperky, které vyrábí s veškerou láskou a úctou k řemeslné výrobě. Na se trhu pohybujeme již několik let, a tak nám léta praxe přinesla mnoho zkušeností a troufáme si říct, že na výrobu reklamních hadříků jsme už prostě profíci. Reklamní hadříky pro firmu Soluna s.r.o. s plnobarevným potiskem – duhovými přechody jsou pro nás snadným úkolem. Tuto skutečnost si ověřujeme i tím, že se na nás zákazníci s důvěrou znovu obrací. Hadříky vlastním potiskem, v jedinečných barvách a s užitnou hodnotou pro zákazníka jsou perfektní volbou k propagaci firmy.

plnobarevný potisk s gramáží hadříku 190g/m2

Chcete pro svou firmu něco originálnějšího než hadříky s potiskem na čištění šperků? Zkuste naše tipy a nápady na další produkty z mikrovlákna. Nabídka je skutečně široká. 

A pokud hledáte zcela jiný produkt, neváhejte projít nabídku naší zakázkové výroby předmětů. Zabýváme se výrobou unikátních předmětů na zakázku dle zadání klienta. Nabídku nejčastěji vyráběných produktů naleznete na našich specializovaných stránkách.

Sdílet