Hadříky z mikrovlákna s plnobarevným potiskem

Hadříky z mikrovlákna s plnobarevným potiskem na zakázku pro našeho klienta

Hadříky z mikrovlákna s plnobarevným potiskem zvolila firma Night Pearl, která se zabývá prodejem přístrojů termovizního a nočního vidění. Vymysleli si krásný design s potiskem: Hunting with passion. Hadřík doplnili pak samozřejmě decentně o své logo. Tohle je prostě reklamní předmět, který chcete od téhle firmy dostat. Reklamním hadříkem naleštíte nejednu termovizi. No posuďte sami. Nevypadá tento reklamní hadřík prostě parádně? My si myslíme, že ano a zákazník nás o tom sám přesvědčil.
Reklamní hadřík patří mezi nestárnoucí klasiku, která nikdy neomrzí. Neváhejte a přesvědčte se sami o unikátním působení tohoto produktu na zákazníky.

hadříky z mikrovlákna na zakázku
hadříky z mikrovlákna na zakázku

Chete pro svou firmu něco originálnějšího než hadříky z mikrovlákna? Zkuste naše tipy a nápady na další produkty z mikrovlákna. Nabídka je skutečně široká.

A pokud chcete zcela jiný produkt, neváhejte projít nabídku naší zakázkové výroby předmětů. Zabýváme se výrobou unikátních předmětů na zakázku dle zadání klienta. Nabídku nejčastěji vyráběných produktů naleznete na našich specializovaných stránkách.

Sdílet