Čistící hadřík na optiku

Čistící hadřík na optiku

Čistící hadřík na optiku
Čistící hadřík na optiku

Čištění optiky fotoaparátů je nesmírě citlivá záležitost. Na čočky objektivu se nejvíce doporučuje právě hadřík na optiku nebo hadřík z mikrovlákna. Optika se jednoznačně nesmí čistit běžnou útěrkou nebo papírovým kapesníkem! Takové ošetření by vedlo k poškození čoček škrábanci, které by rozostřily fotografie nebo na nich vytvořily šmouhy.

Nechte si na hadřík na optiku natisknout Vaše logo nebo jméno značky a můžete jednoduše získat reklamní předmět. S pomocí hadříku na optiku dostanete vhodný reklamní dárek, který budou mít Vaši zákazníci a všichni jejich příbuzní a známí stále na očích. Navíc Vaši zákazníci jistě ocení, že jste obdarovali něčím, co je tak vysoce praktické jako hadřík na optiku. Na rozdíl od různých blbinek, které jim dají ostatní firmy, Váš hadřík na optiku si jistě uschovají a budou ho používat dnes a denně.

Hadřík na čištění optiky – specifikace

Čistící hadříček na optiku s reklamním logem
Čistící hadříček na optiku s reklamním logem

Materiál: Hadřík na optiku je vyroben z mikrovlákna spleteného z polyesteru, polyamidu anebo nylonu
Velikost: Vzhledem k výrobě na zakázku jsme schopni vyrobit jakoukoliv velikost hadříku na optiku
Gramáž: 170 g, 180 g, 190 g, 200 g, 210 g, 220 g, 240 g/m2
Tvar: čtverec nebo obdélník
Barvy: Na hadřík na optiku umíme i plnobarevný tisk
Dostupné metody tisku: Podrobnosti naleznete zde
Balení: Každý nadřík na optiku balíme zvlášť do PVC obalu
Věříme, že s naším kompletním servisem budete plně spokojeni. Zajišťujeme pro Vás hadřík na optiku za výhodnou cenu a ve vysoké kvalitě!

Příklad čístící utěrky, nebo hadříku na optiku

Výroba reklamních hadříků na optiku
Výroba reklamních hadříkůna optiku s logem nebo zakázkovým potiskem

To, jak hadřík na optiku vypadá, můžete vidět na obrázku – je to 18 x 18 cm hadřík na optiku potisknutý pomocí tepelného tisku. Sami vidíte, že hadřík na optiku může být buď elegantní, jako tento, nebo třeba s větším a vícebarevným potiskem – záleží jen na Vás.
Minimální objednávka je 1000 ks. Cena za kus se liší podle velikosti objednávky a zvoleného typu hadříku na optiku. Pro podrobnosti o cenách nás prosím kontaktujte .


Doufáme, že tento příklad hadříku na optiku Vám dodal představu toho, co vyrábíme. Nenechte se ale zmást, vyrábíme mnohem víc variací. Ať už potřebujete hadřík na optiku vyrobený jakkoliv, my to pro Vás umíme zařídit. Neváhejte a zavolejte nám!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *